Jesteśmy ekspertami z zakresu wykorzystania aktywności fizycznej jako narzędzia poprawy jakości życia ludzi w każdym wieku. Przez 14 lat działalności uczestniczyliśmy jako inicjatorzy lub doradcy w ponad 40 projektach przestrzennych. Wspieramy inwestorów publicznych i prywatnych oraz organizacje społeczne w przygotowaniu i realizacji obiektów budowlanych i przestrzeni wspólnych. Wspieramy różne inicjatywy, których celem jest sprostanie ogromnym wyzwaniom współczesności związanym z niewystarczającym poziomem aktywności fizycznej społeczeństw państw rozwiniętych.

W naszej działalności celowo skupiliśmy się na Warszawie, chociaż mamy na koncie kilka projektów poza jej granicami. W Warszawie w okresie naszej działalności trwał boom inwestycyjny, który pozwolił nam na zrozumienie wielu sposobów integracji aktywności fizycznej z przestrzenią. Rozpoczynając od miejsc oczywistych takich jak nabrzeże Wisły, parki, obiekty sportowe, czy skwery, do instytucji kultury, osiedli mieszkaniowych, czy wreszcie węzłów transportowych i obiektów infrastruktury drogowej, do której przykładamy szczególną wagę.

Sekcje

Wyzwania społeczne Rozwiązania Współpraca

Wyzwania społeczne

Rozwiązania

Współpraca

Inwestorzy publiczni

Współpracowaliśmy z:
Urząd m.st. Warszawy i jego jednostki, PL2012+ sp. z o.o., Polski Komitet Olimpijski, Zarząd Zieleni w Krakowie, Urząd Miejski w Szczecinie, Nysa??, Milwaukee Planning Division, City of Pittsburgh Architecture Division, Royal Commission for Riyadh City.

Inwestorzy prywatni

Współpracowaliśmy z:
Echo Investment, Spectra Development, Skanska Residential Development Polska

Pracownie architektoniczne

Współpracowaliśmy z:
BBGK, Centrala, WXCA, BudCud, WWAA, MFRMGR, WWJA, KAPS, Proinwestycja, Mech, RS archiktektura krajobrazu

Organizacje społeczne

Współpracowaliśmy z:
Stowarzyszenie "Switch", Stowarzyszenie Szaber Bowl, Parkour United, Alternative Soccer

Zapraszamy do współpracy!
Skontaktuj się z nami